Toelichting gemeentefinanciën in de Voorjaarsnota (digitaal)

23 april 2024

De VNG houdt dinsdagavond 23 april een online bijeenkomst van 19.30-20.30 uur speciaal voor raadsleden. In deze bijeenkomst geeft algemeen directeur Leonard Geluk een toelichting op de gemeentefinanciën in de Voorjaarsnota.

De afgelopen weken heeft de VNG in meerdere intensieve gesprekken met het demissionaire kabinet gestreden voor de goede financiële positie voor gemeenten, in lijn met de resolutie en moties van onze leden. Lees onze ledenbrief van 15 april voor een toelichting op deze gesprekken:

De gesprekken met het demissionaire kabinet hebben resultaat opgeleverd maar hebben ook een prijs. Het financiële probleem van gemeenten is hiermee niet opgelost maar we zetten wel betekenisvolle stappen. Op basis van deze resultaten vervolgen we onze inzet richting de formatietafel en het nieuwe kabinet voor een goede balans tussen taken en middelen.

We geven u in de bijeenkomst van 23 april graag de gelegenheid om uw vragen te stellen en te reageren!

Schrijf u in via deze link!

U ontvangt dan uiterlijk dinsdagmiddag 23 april de Teamslink.

Inschrijven

Er zijn helaas geen plaatsen meer beschikbaar.