Hoe krijg je als gemeenteraad grip op regionale samenwerking?
10 juni 2022Wil je als raadslid na de raadsverkiezingen een goede start maken, dan mag je deze online sessie over regionale samenwerking niet missen! In deze bijeenkomst gaat Marcel Boogers, hoogleraar Innovatie en Regionaal Bestuur aan de Universiteit Twente, in op onder meer de vraag: hoe krijg je als gemeenteraad grip op regionale samenwerking en verbonden partijen? Ook zal er door Boogers worden ingegaan op de kansen zo’n samenwerking biedt én met welke valkuilen rekening moet woorden gehouden.
Programma
10.00 uur - Opening door de Nederlandse Vereniging voor Raadsleden
10.05 uur - Start bijeenkomst Marcel Boogers
10.45 uur - Pauze
10.55 uur - Vervolg bijeenkomst
11.30 uur - Afsluiting bijeenkomst
Praktische informatie
Deelname van deze sessie is gratis.
De sessies zjin zoals gezegd digitaal, via Zoom. U krijgt een aantal dagen van tevoren een link toegestuurd waarmee u de sessie(s) kunt bijwonen. U hoeft hiervoor geen app te downloaden, dit kan via uw webbrowser.
Meer informatie
Om gemeenteraden te ondersteunen heeft de Nederlandse Vereniging voor Raadsleden de belangrijkste stappen bij aanvang van een nieuwe raadsperiode op een rij gezet in negen raadstegels.